MUUSU Terase restaurant MUUSU Terase restaurant MUUSU Terase restaurant MUUSU Terase restaurant MUUSU Terase restaurant MUUSU Terase restaurant


Muusu Terase ir Vecrīgas sirdī esošā Muusu restorāna jaunākā māsa. Koša, sapņaina un nebēdnīga. Tā savu vietu atradusi tik pat sapņainā vietā – Daugavas labajā krastā, kas ne tikai priecē ar pilsētas skaistākajiem saulrietiem, bet arī ar vibrējošu un enerģisku gaisotni, kas pārsteidz ikvienu.


Un kā nu ne, ja reiz jauno un izmeklēto vietu pārvalda šefpavārs Kaspars Jansons. Šeit komentāri ir lieki, viņa vārds jau runā pats par sevi – mīlestība pret ēdienu, kas nācis no mūsu pašu zemes un ūdeņiem, cieņu pret dabu un prasību pēc kvalitātes. Viņš pats ir īsts gurmāns, kas mīl ēdienu, un šo mīlestību caur dažādu garšu eksperimentiem nes arī tālāk – ikvienam Muusu Terases apmeklētājam ir iespēja baudīt veltes no atvērtās virtuves ogļu grila.


Skaidrs ir viens – Muusu Terase piedāvā saviem viesiem tikai labākās un baudāmākās maltītes, izcilus dzērienus un skaistāko skatu vakarpusē. Uzskatām par savu pienākumu brīdināt, ka uz Muusu Terases dīvāniem mēdz aizsapņoties.