MUUSU Terase restaurant MUUSU Terase restaurant MUUSU Terase restaurant MUUSU Terase restaurant MUUSU Terase restaurant MUUSU Terase restaurant
Sanda/ 2018-07-17 16:51:28

Restorāna Mūsu Terase apmeklējums bija ļooti jauks, tiešī tādēļ vēlos atzīmēt pāris lietas - nelielas, bet \"acīs krītošas\", mazliet nepatīkamas, taču ātri un viegli novēršamas. Pirmkārt, pasniedzot zivi , parastais nazis netika samainīts ar zivju nazi, tas radīja zināmas neērtības, jo zivs tika pasniegta vesela. Otrkārt, tā kā mans pavadonis pabeidza maltīti pirmais, viņa šķīvis tika novākts, kamēr es turpināju ieturēties. Treškārt - ķiploku mērce šķita , kā veikalā iegādāta, gadījām - restorāna virtuvē gatavotu. Taču visā visumā - ļoti jauka vieta.

Edīte/ 2018-06-01 14:09:42

31.05.2018. Paldies par burvīgo pēcpusdienu!Ēdiens bija bezgala izsmalcināts un gards,personāls łoti viesmīlīgs un profesionāls,papagailis priecīgi runīgs :-) Dodam 10 zvaigznes!

Rita/ 2017-09-17 18:36:40

Biju 10 zvaigžņu restorānā. Jā, tieši tik zvaigznes es dotu, ja man jautātu - cik? Patīkami pārsteidza neuzbāzīgā, bet individuālā sagaidīšana. Radās iespaids, ka tieši es tiku īpaši gaidīta šajā vakarā. Patīkamu smaidu un pieklājīgu žestu pavadīta, tiku ievesta šī īpašā vakara tronī. Tik fantastiski klusi un nemanāmi pienes, aiznes, papildina. Tajā pašā laikā liek justies tā, it kā Tu būtu vienīgā, jo ne reizes nebija jāgaida vai jāsāk runāt man pirmajai, par to parūpējās brīnišķīgais terases enģelis Mareks. Nē, ne mirkli nesajutu viņa uzbāzību, tieši otrādi-viņš nāca, kad bija nepieciešams un gāja, kad nebija vajadzīgs. Es viņu nemanīju, bet viņš manīja, kad tiek izēsts šķīvis un viņš juta, kad vajag turpināt. Un, visgaršīgākais kompliments arī virtuves enģeļiem. Perfekti grillētas ribiņas, vienāda izmēra svaigi tomātiņi..vai rukolas lapiņas bija perfekti vienādas? nezinu.. bija tik sasodīti brīnišķīga ēdiena garša. Ēdot saldēdienu gan radās jautājums vai zemenes ir tikko nolasītas no terases jumta? Kur vēl, kur vēl zemenes garšo tik aromātiski kā tikko lasītas no omes dārza? Te !!! Paldies Terases enģeļiem par māsas fantastiskām dzimšanas dienas vakariņām. Paldies brīnišķīgajam Marekam par svētku sajūtas uzburšanu pie mūsu galdiņa un toleranto apkalpošanu visa vakara garumā. Paldies, ka Jūs esat. Princese, es nodomāju. Šovakar jutos kā princese. Noteikti vieta, kur atgriezties.

Kai Derneiko/ 2017-07-27 20:12:38

Great place u got there! Was a little sad when they closed the previous one but then came to check it out and loved it. U are right, u can forget yourself in this cozy terrace of yours. But the place is nothing without people, so I was very glad to see Richard there, he made us very welcome. So please organize some good weather for next weekend, because we are coming back;)